
Vonku sa to už začína pekne otepľovať a s prvými hrejivými lúčmi sa u nás doma pravidelne otvára téma: „Mami, kedy urobíme nanuky?“. Poznáte to – v obchodoch na vás vyskakujú pestrofarebné obaly, ale keď si ich otočíte a začnete čítať etikety, zistíte, že namiesto ovocia kupujete skôr koktail stabilizátorov, aróm a tony cukru. Ja…