
To, že som ambasádorkou Slow Food asi viete. Vysvetlím vám ale, prečo ma to tak chytilo. To, čo jeme, je totižto príčinou mnohých kríz. Nadmerné používanie živočíšnych bielkovín v našej výžive v kombinácii s tým, ako funguje konvenčný poľnohospodársky systém, vedie k našej súčasnej globálnej klimatickej núdzi, nedostatku potravinovej bezpečnosti a strate biodiverzity. Ale nebojte…